YDS Grup Dersi ya da Özel Ders mi almak istiyorsunuz?

YDS Hazırlık Dersi Almak mı istiyorsunuz ?

Bu süreçte nasıl bir yöntem izleyeceğimizi kısaca anlatayım;

Uzaktan Eğitim Sistemi;

  1. YDS hazırlık sürecindeki tüm öğrencilerime herhangi bir ek ücret gerektirmeden online olarak derslerin tüm içeriklerine erişebilecekleri uzaktan eğitim sistemi üyeliği veriyorum. Ayrıca YDS’ye girdikten sonra dahi bu üyelik ay kadar daha devam edecektir ve bu süre için herhangi bir ücret talep etmiyorum.
  2. Bu sistemde ders içerisinde gördüğünüz tüm konular, çözülen tüm sorular video ders olarak mevcuttur.
  3. Uzaktan eğitim sisteminin herhangi bir kısıtlaması yoktur, istediğiniz videoları istediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilir, özel öğrenci iseniz, eksiğiniz olan konularda ders anlatım ya da soru çözümü videosu talep edip en geç 3 gün içerisinde video ders içeriğine ulaşabilirsiniz.

İçerik;

  1. YDS hazırlık sürecinde konu anlatımı dersleri devamında her üniteden yaklaşık 100 soru çözülecek olup bu sorular tamamen modüler yani işlenilen konuyu test eden sorulardan oluşmaktadır.
  2. Konu anlatımlarından sonra çözülecek olan soruların tamamı UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİNDE video çözüm olarak da mevcuttur.
  3. Derste anlatılan konular, uzaktan eğitim sisteminde video çözümlü olarak sunulmaktadır, isterseniz tekrar yapmak için isterseniz de katılamadığınız dersin içeriğine ulaşmak için bu videoları takip edebilirsiniz.
  4. YDS Soru Tiplerinin her birinin nasıl çözülebileceği hakkında soru tiplerinin analizleri ve örnek çözümleri hem ders olarak hem de uzaktan eğitim sisteminde  video ders içeriği olarak sunulmaktadır.
  5. YDS Soru tipleri analizlerinden sonra, her bir soru tipinden sizi bu tarza alıştıracak miktarda soru çözümü yapılacaktır. Ayrıca, aynı şekilde tüm bu soru çözümleri de uzaktan eğitim  sisteminde sunulacaktır. Sınırsız ve süresiz olarak erişebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

Gökhan T.

İngilizce Öğretmeni

englishbin.com İçerik Üreticisi

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *