YDS Grup Dersi ya da Özel Ders mi almak istiyorsunuz?

YDS Hazırlık Dersi Almak mı istiyorsunuz ?

Bu süreçte nasıl bir yöntem izleyeceğimizi kısaca anlatayım;

Uzaktan Eğitim Sistemi;

 1. YDS hazırlık sürecindeki tüm öğrencilerime herhangi bir ek ücret gerektirmeden online olarak derslerin tüm içeriklerine erişebilecekleri uzaktan eğitim sistemi üyeliği veriyorum. Ayrıca YDS’ye girdikten sonra dahi bu üyelik ay kadar daha devam edecektir ve bu süre için herhangi bir ücret talep etmiyorum.
 2. Bu sistemde ders içerisinde gördüğünüz tüm konular, çözülen tüm sorular video ders olarak mevcuttur.
 3. Uzaktan eğitim sisteminin herhangi bir kısıtlaması yoktur, istediğiniz videoları istediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilir, özel öğrenci iseniz, eksiğiniz olan konularda ders anlatım ya da soru çözümü videosu talep edip en geç 3 gün içerisinde video ders içeriğine ulaşabilirsiniz.

İçerik;

 1. YDS hazırlık sürecinde konu anlatımı dersleri devamında her üniteden yaklaşık 100 soru çözülecek olup bu sorular tamamen modüler yani işlenilen konuyu test eden sorulardan oluşmaktadır.
 2. Konu anlatımlarından sonra çözülecek olan soruların tamamı UZAKTAN EĞİTİM SİSTEMİNDE video çözüm olarak da mevcuttur.
 3. Derste anlatılan konular, uzaktan eğitim sisteminde video çözümlü olarak sunulmaktadır, isterseniz tekrar yapmak için isterseniz de katılamadığınız dersin içeriğine ulaşmak için bu videoları takip edebilirsiniz.
 4. YDS Soru Tiplerinin her birinin nasıl çözülebileceği hakkında soru tiplerinin analizleri ve örnek çözümleri hem ders olarak hem de uzaktan eğitim sisteminde  video ders içeriği olarak sunulmaktadır.
 5. YDS Soru tipleri analizlerinden sonra, her bir soru tipinden sizi bu tarza alıştıracak miktarda soru çözümü yapılacaktır. Ayrıca, aynı şekilde tüm bu soru çözümleri de uzaktan eğitim  sisteminde sunulacaktır. Sınırsız ve süresiz olarak erişebilirsiniz.

Ücret / Kayıt / Erişim / Ders Mekanı;

 1. Grup derslerine, fiziksel olarak katılmak istiyorsanız, SAMSUN ilinde ikamet etmeniz gerekir, Atakum ve İlkadım ilçelerinde etüt merkezinde ders veriyorum. Derslere katılabilecek durumda iseniz, bir YDS hazırlık süreci sadece 1800 TL kadardır. Bu miktarın, alternatifler dikkate alındığında piyasanın altında olduğunu siz de takdir edersiniz, sizin için uygun ise, iletişime geçmek için sayfanın üstünde bulunan İLETİŞİM bağlantısına tıklayabilirsiniz.
 2. Özel ders almak istiyorsanız, toplam ihtiyacınız olan ders saati seviyenize bağlı olarak belirlenebilecektir, bunun için de öncelikle seviyenizin tespit edilmesi gerekmektedir, bu da fiziksel olarak etüt merkezinde, gelemezseniz, uzaktan eğitim sistemi üzerinden gerçekleştirilebilir. Ders saati ücreti taksitle ödendiğinde, bir ders saati 100TL olup, peşin ödendiğinde 70TL kadardır. Eğer özel dersleri fiziksel olarak değil de uzaktan eğitim sistemi üzerinden size özel hazırlanmış video dersler yoluyla almak istiyorsanız, tek ders saati taksitle 80TL, peşin olarak ödendiğinde 60TL dir.
 3. Eğer, grup derslerinin sadece uzaktan eğitim sistemi üzerinden satın almak isterseniz, tüm içeriklere ulaşım için, 1 aylık ücret sadece 110TL’dir.

Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *