Online/Uzaktan YDS / YKS Dil / YÖKDil HAZIRLIK

Tüm Yabancı Dil Sınavları için Online / Uzaktan Hazırlık Sistemi ve Paketleri

Uzak eğitim sistemi, tüm ders içeriklerinize internet üzerinden erişebileceğiniz, sınav uygulamalarınızı yine internet üzerinden tamamlayabileceğiniz, elektronik kitaplar (PDF), video dersler ve mesajlar yoluyla neredeyse online bir sınıf ortamında ilgili sınava hazırlanabileceğiniz bir sistemdir.

Ben, ders içeriklerini sizlere sunmak için, uzaktan eğitim sistemi altyapısı olaral “moodle” kullanıyorum. Bu sistem, tüm dünyada binlerce üniversite tarafından kullanılan ve binlerce öğrenciye aynı anda eğitim, iletişim ve sınav hizmetleri sunabilen bir alt yapıdır.


Sisteme Nasıl Üye olabilirsiniz?

Sisteme üye olmak için, sadece bir e-posta adresinizin olması yeterlidir, sonraki süreçte sistem sizinle tüm iletişiminizi e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirecektir.


Sistemde hangi sınavlara hazırlanabilirsiniz?

Sistem içerisinde şu anda YDS, YKS Dil (YDT), YÖKDİL ve diğer test biçiminde olan tüm yabancı dil sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Not: TOEFL ve IELTS eğitimleri hazırlanmaya devam etmektedir.


Sistemde Neler Var?

E-kitaplar

Sistemde, ders içeriklerinin yer aldığı e-kitaplar (PDF formatında) mevcuttur.  İsterseniz çıktı alabilirsiniz, ya da satın aldığınız pakete dayalı olarak, size bu kitapları fiziksel olarak gönderebiliriz.

Video Dersler

Kitapların içeriklerine, aynı zamanda video ders olarak da ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız pakete göre, ders anlatımlarının ses dosyalarına da erişebilirsiniz. Böylelikle, yolculukta, araba kullanırken veya spor yaparken de ders dinleyebilirsiniz.

Soru Çözümleri

Sistemde konu anlatımlarından sonra, modüler olarak, yani her konu ile ilgili hazırlanmış soru çözümleri de mevcuttur. Sadece soruların olduğu pdf e-kitap çıktı alınarak veya satın aldığınız pakete bağlı olarak, soru bankası kitabından soruları çözerek, sistemdeki online optik üzerinde işaretleme yaparak, tüm sonuçlarınızı ve sınav analizlerinizi online olarak takip edebilirsiniz. Sistemde her konu için ortalama 300 soru mevcuttur.

Denemeler

Sistemde tüm konu anlatımları ve soru çözümleri hazırlıklarınız bittikten sonra, kendinizi deneyebileceğiniz mini denemeler ve tam zamanlı denemeler mevcuttur. Yine, soru çözümlerinde olduğu gibi, sistem üzerinde hangi konularda eksiğiniz olduğunu, sistemin en başından sonuna kadar takip edebilecek ve buna göre kendi çalışma sürecinizi planlayabilecek ve ayarlayabileceksiniz.


Sonuç olarak, vaktiniz, programınız ve boş vaktiniz çok esnek veya belirli bir programa uyabilecek durumda değilse, size online eğitim sistemini tavsiye ediyorum. Ancak, eğer kendi çalışma düzenini programlayabilen ve tutarlı bir şekilde ders çalışabilen biri değilseniz, eğitim koçu desteği içeren bir paket satın almanızı öneriyorum. Çalışmalarınızda başarılar.

Gökhan T.

İngilizce Öğretmeni

englishbin.com İçerik Üreticisi

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *