Ücretsiz Online Cambridge Seviye Tespit Sınavı

Merhaba arkadaşlar, önceki yazımda Cambridge seviye tespit sınavını pdf olarak cevapları ile birlikte indirebileceğiniz şekilde hazırlamıştım, ancak artık bu sınava online olarak erişebilirsiniz, yapmanız gereken tek şey “englishbin uzaktan eğitim sistemine” üye olmak ve karşınıza çıkan “düzey belirleme” dersine kayıt olmak. Hemen söyleyeyim, bu işlemlerin hepsi ücretsizdir, herhangi bir ücret ödemenize veya kart bilgisi girmenize kesinlikle gerek yoktur. Başlayalım o halde;

  1. englishbin.com/edu adresine giriş yapın ve burada karşınıza çıkan create new account (yeni kayıt oluştur) bağlantısına tıklayın ve kendinize yeni bir kayıt oluşturun.
  2. mail adresinize gönderilen mail adresi doğrulama linkine tıklayarak, mail adresinizi onaylayın.
  3. doğrulama işleminden sonra “englishbin.com/edu” adresine üye bilgilerinizle giriş yapın.
  4. ana sayfada karşınıza çıkan ders listesinden “düzey belirleme” dersine kayıt olun (enroll)
  5. kontrol paneline giriş yapın ve derse giriş yapın, karşınıza çıkan sınavları (sınavların sadece ilki açılabilecektir, sınavları çözdükçe eğer seviyeniz uygunsa bir sonraki sınav aktif hale gelecektir) çözmeye başlayın.
  6. sistem eğer belirli bir seviyede kalırsanız, size seviyenizin ne olduğunu söyleyecektir.
  7. Kolay gelsin 🙂

Eğer bu adımlar içerisinde yapamadığınız ya da anlamadığınız bir yer olursa, lütfen iletişim sayfasından ya da yorumlar bölümünden soru sorabilirsinniz, Başarılar.

You May Also Like

About the Author: admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *