Hakkımda

Gökhan Topal

Yaklaşık 12 yıldır farklı kurumlarda İngilizce öğretmenliği ve çevirmenlik yapıyorum. Buna ek olarak son 10 yıldır genel olarak ve son 5 yıldır da yoğun olarak uzaktan eğitim içerik üretimi üzerinde farklı çalışmalar hazırlıyorum.

İngilizce öğretmenliğinden ziyade, daha çok İngilizce öğrenenler ve öğretmenleri için orijinal içerik üretimine daha çok önem veriyorum. Özellikle içerikleri normal alışıldık biçimin dışında, görsellerle desteklenen, yapay zeka tarafından seslendirilen çalışmalar şeklinde hazırlıyorum. Hazırladığım çalışmaların tüm elementlerini (müzik, çizim, grafik, yazı, kompozisyon ve dahası) kendim hazırlıyorum.

İngilizce içeriklerini daha eğlenceli hale getirebilmek için, aynı zamanda 3D modelleme, müzik yazımı, yapay zeka yardımı ile metin seslendirme ve alt yazı hizmetleri üzerinde de farklı çalışmalar yapıyorum. Umarım çalışmalarımı beğenirsiniz, yorumlarınız ve değerlendirmelerinizi de englishbincom Instagram hesabı ya da EnglishBin YouTube kanalı üzerinden de benimle paylaşabilirsiniz. Size iyi çalışmalar ve başarılar.

Başa dön